Znajdź sklep w swojej lokalizacji

 • więcej

  Metalowy sufit z charakterem

  Sufit w dziury. Brzmi niewiarygodnie? A jednak takie rozwiązanie jest możliwe, dają je podwieszane sufity metalowe. Płyty sufitowe z metalu zapewniają nieograniczone wręcz pole kreatywności poprzez dobór odpowiednich form, kształtów, kolorów i faktur. Mogą też spełniać wysokie wymagania akustyczne.

  2018-09-03,
  Temat miesiąca
 • więcej

  Jak zamontować sufit wyspowy?

  W dzisiejszym filmie, przygotowanym wraz z firmą ARMSTRONG zaprezentujemy kompleksową instrukcję montażu sufitu wyspowego Armstrong Axiom KE Canopy.

  2018-08-15,
  Pozostałe porady
 • więcej

  Rodzaje zawiesi – element bezpiecznego montażu sufitów podwieszanych

  Większość dostępnych na rynku systemów sufitowych dopuszcza stosowanie różnego typu rodzaju zawiesi. Co należy uwzględnić w wyborze?

  2018-06-25,
  Temat miesiąca
 • więcej

  Pochłanianie dźwięku a izolacyjność akustyczna – oba parametry równie ważne

  Najnowsze wytyczne dotyczące akustyki budynków, w tym norma tzw. pogłosowa, są w pewnym sensie odzwierciedleniem tego jak w Polsce myśli się o przyjaznej akustyce. A niestety często myśli się skrótowo, skupiając jedynie na pochłanianiu dźwięku. Tymczasem równie istotna jest też izolacyjność akustyczna.

  2018-04-16,
  Temat miesiąca
 • więcej

  Modułowe sufity podwieszane: system Peakform od Armstrong znacznie ułatwia montaż i stabilizuje konstrukcję rusztu.

  Peakform – główny profil nośny firmy Armstrong to opatentowane rozwiązanie, które pozwala ekipom montażowym w łatwy sposób stworzyć system do instalacji sufitów podwieszanych. Posiada specjalny zamek „klik” stabilizujący konstrukcję i otwory montażowe co 100 mm.

  2017-12-20,
  Temat miesiąca
 • więcej

  Bezpieczny montaż sufitu podwieszanego

  Najczęstszą przyczyną wypadków zawalenia się sufitu podwieszanego jest niewłaściwy sposób instalacji systemu sufitowego. Co wpływa na bezpieczeństwo montażu? Eksperci firmy Armstrong podpowiadają jak prawidłowo przeprowadzić proces planowania i instalacji.

  2017-10-18,
  Temat miesiąca
 • więcej

  TechZone nowość od Armstrong – sufit zintegrowany z techniką

  Zazwyczaj sufit podwieszany i instalacje techniczne lub serwisowe tworzą niezależne od siebie, odrębne jednostki. Często prowadzi to do efektu sporego chaosu w estetyce wnętrza i trudności w montażu lub serwisowaniu. Armstrong wprowadził system TechZone – ułatwia on uzyskanie ładu na suficie i łatwą integrację płyt sufitowych z oświetleniem i dyfuzorami powietrza...

  2016-11-16,
  Temat miesiąca
 • więcej

  Narzędzie do planowania sufitów podwieszanych Armstrong dostępne on-line

  Dobór i montaż sufitów podwieszanych to proces wieloetapowy. By ułatwić pracę wykonawcom i architektom firma Armstrong opracowała specjalne narzędzie dostępne z poziomu strony www – System Solutions. W jednym miejscu zza biurka wybrać można używając różnych paramentów odpowiednie płyty i ruszt nośny. W bibliotece znajduje się ponad 50 gotowych, kompleksowych rozwiązań. Jest to...

  2016-09-01,
  Temat miesiąca
 • więcej

  Kup nowy sufit podwieszany, a stary oddaj bezpłatnie do recyklingu

  Remonty i renowacje budynków stanowią coraz większą liczbę zleceń budowlanych. Sporym problemem w sensie logistyki i kosztów bywają wówczas demontowane elementy wyposażenia budynków, czy odpady budowalne. Tymczasem, stare sufity podwieszane nie muszą trafić na wysypisko, ale mogą być poddane recyklingowi. Taki program, jako jedyna w Polsce, prowadzi firma Armstrong, producent...

  2016-06-08,
  Temat miesiąca

© 2014 Grupa PSB Handel S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.