Weekendowe malowanie z taśmami i wałkami malarskimi Blue Dolphin

Przygotowujesz się do malowania ścian i sufitu? Aby efekty metamorfozy wnętrz były zadowalające, wybierz taśmy i wałki do malowania ścian marki Blue Dolphin. Taśma do malowania doskonale zabezpieczy powierzchnię przed zabrudzeniem farbą, a wałki malarskie Blue Dolphin serii 330 pozwolą uzyskać żądaną strukturę malowania bez pozostawienia smug.

TAŚMY DO ODCINANIA KOLORÓW

Taśmy malarskie i budowlane

Zabezpieczenie ścian, ram okiennych, listew podłogowych i wielu innych miejsc to pierwszy etap przygotowania pomieszczenia do malowania. Profesjonalna taśma malarska Blue Dolphin doskonale sprawdzi się jako warstwa ochronna różnych powierzchni przed śladami farby, jak i w trakcie malowania dekoracyjnego. Taśmy doskonale przylegają do chronionej powierzchni, można je łatwo przykleić, a po zakończeniu prac bez trudu usunąć. Polecanymi produktami są odporna na działanie promieni UV profesjonalna taśma malarska Blue Dolphin. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaka taśma do zabezpieczenia malowanych powierzchni przyda Ci się w trakcie różnych prac malarskich, to przeczytaj artykuł.
Taśmy Blue Dolphin opieraja się na oryginalnych formułach klejów które są własnościa intelektualną producenta.

Taśma malarska
odporna na promienie słoneczne


WAŁKI MALARSKIE BLUE DOLPHIN SERII 330

Wałki Malarskie Blue Dolphin serii 330Profesjonalne wałki malarskie serii 330 to nowość marki Blue Dolphin. Poszycia wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów opracowanych przez japońską firmę to gwarancja wygody użytkowania i doskonałych efektów malowania ścian wałkiem. Każdy wałek do malowania z serii 330 nie zostawia włosia, dobrze chłonie i oddaje farbę, co umożliwia zwiększenie wydajności podczas malowania aż o 30%. Pozwala także zaoszczędzić 30% więcej czasu dzięki prostemu systemowi wewnętrznego mocowania. Aż 30 letnia gwarancja na system DolphinRoller to potwierdzenie jego solidnego wykonania i trwałości.


Znajdź najbliższy skład