Doniczki balkonowe Rattan - funkcjonalna ozdoba balkonu

Kwitnące kwiaty na balkonie lub w ogrodzie ożywiają i umilają przestrzeń wokół naszego domu. Warto więc zadbać o to, by otaczały nas rośliny. Przeczytaj artykuł, a dowiesz się jak dobrać doniczki plastikowe na balkon lub donice ogrodowe, które nie tylko podkreślą piękno naszych kwiatów, ale także zapewnią im odpowiednią ochronę.Doniczka plastikowa z podstawką

Doniczki balkonowe Rattan marki Verdenia firmy Galicja są lekkie, funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości. Doniczki podłużne plastikowe dostępne są w dwóch rozmiarach: mniejsze 40/17/15 cm oraz doniczki plastikowe duże 60/17/13 cm. Doniczki dostępne są w kilku kolorach: karmelowym, grafitowym, brązowym, jasnozielonym, kremowym, terakoty. Prostokątne doniczki plastikowe Rattan posiadają prostą formę i dekoracyjny motyw rattanu. Jednak oprócz walorów estetycznych pełnią też ważną funkcję - zabezpieczają rośliny. Szeroki wybór kolorystyki plastikowych doniczek na balkon, pozwoli na idealne dopasowanie ich do wystroju, a także rodzaju umieszczonych w nich roślin.


Zestaw do kwiatów
RATTANDoniczka RATTAN
(60 cm oraz 40 cm)Podstawka prostokątna
RATTAN
(60 cm oraz 40 cm)Uchwyt do doniczki balkonowej
RATTAN
(kpl - 2 szt)

Doniczki balkonowe na balustradę

Doniczka może być częścią zestawu, w skład którego wchodzą dopasowane podstawki i stabilne, bezpieczne uchwyty do zawieszania na poręczy. Doniczki charakteryzują się niewielką wagą, przez co taki komplet sprawdzi się znakomicie jako doniczki na barierkę balkonową lub zawieszone na ogrodzeniu. Osłonki Rattan mogą być także wspaniałą dekoracją tarasów.

Znajdź najbliższy skład