Półokrągła, kwadratowa, a może prostokątna? Z brodzikiem czy bez brodzika? Na etapie zakupu kabiny prysznicowej nasuwa się wiele pytań, na które odpowiedzi znajdziesz w artykule. Dowiedz się, jak wybrać kabinę prysznicową w zależności od ilości wolnego miejsca do zagospodarowania w łazience. Sprawdź także, jak dobrać wysokość brodzika do kabiny, by odpowiadał potrzebom domowników i zobacz dostępne modele w materiale video.


Kabiny łazienkowe firmy Deante dostępne są w różnych kształtach i wymiarach. Do wyboru jest także rodzaj szkła, z którego będzie wykonana kabina prysznicowa. Dzięki temu każdy może nabyć kabinę prysznicową z brodzikiem lub montowaną bezpośrednio na płytkach, która zagwarantuje wygodę korzystania i jednocześnie będzie dobrze prezentowała się we wnętrzu. W ofercie znajdziesz zarówno tradycyjną kabinę prysznicową prostokątną, jak i minimalistyczną walk-in.


Kabina prysznicowa - wymiary


Wybór kabiny prysznicowej trzeba uzależnić od ilości dostępnej przestrzeni w łazience. Kabina prysznicowa 80 × 80 cm lub kabina prysznicowa 90 × 90 cm będzie dobrym rozwiązaniem w małej łazience. Jeśli pomieszczenie jest ciasne, najlepiej sprawdzi się kabina prysznicowa szklana z możliwością otwierania drzwi do środka – wówczas nie będą zajmowały dodatkowego miejsca. Jeśli nie ogranicza cię ilość wolnej przestrzeni, to możesz sobie pozwolić na kabinę prysznicową półokrągłą, kwadratową czy prostokątną w większym wymiarze z preferowanym systemem otwierania drzwi.


Jak dobrać brodzik do kabiny?


Brodzik musi dokładnie pasować kształtem do kabiny. Aby dobrze wybrać brodzik prysznicowy, trzeba też zwrócić uwagę na jego wysokość i głębokość. W modny obecnie styl minimalistyczny doskonale wpisują się odpływy liniowe, których montaż umożliwia zachowanie w całym pomieszczeniu jednolitej powierzchni podłogi.


SZEROKI WYBÓR
KABIN PRYSZNICOWYCH

FIRMY DEANTEPROSTOKĄTKWADRATPÓŁOKRĄGŁYWALK-INTRANSPARENTNESZRONIONEGRAFITOWEUCHYLNESKŁADANEPRZESUWNE

Znajdź najbliższy skład