Nożyce akumulatorowe One+ 18V RY18GSA-0 RYOBI
Nożyce akumulatorowe RY18GSA-0 oferują wszechstronność i wydajność dzięki dwóm ostrzom z hartowanej stali, idealne do przycinania trawy i krzewów. - Bezprzewodowy design i łatwa wymiana ostrzy bez narzędzi zapewniają wygodę i komfort użytkowania. - Jako część systemu ONE+™, mogą być zasilane dowolnym akumulatorem ONE+™ - Ergonomiczna, kompaktowa konstrukcja i niska waga umożliwiają wygodne użytkowanie jedną ręką, a ostrza o długości 200 mm/100 mm radzą sobie z gałęziami do 10 mm. - Poziom wibracji wynosi 2.6 m/s2, a poziom hałasu 75 dB, co zapewnia komfort podczas pracy.
W sklepie
Strzelno ul. Św. Ducha 12
PSB Mrówka Strzelno
Niedostępny w Twoim sklepie
ale dostępny w 14 innych sklepach
Sprawdź dostępność w innych sklepach
Najbliższy sklep z dostępnością
Kwidzyn ul. Malborska 122
PSB Mrówka Kwidzyn
Ustaw jako mój sklep
Marka Ryobi Ryobi
Długość robocza 20 cm
Zestaw zawiera Ostrze do trawy, ostrze do krzewów
Zasilanie 18 V
Kod EAN 4892210214522
Szczegóły