Znajdź sklep w swojej lokalizacji

AGAT - J.A. KOWALEWSCY I A.B. ADAMOWICZ - SPÓŁKA JAWNA

AGAT Lidzbark Warmiński ul. Ornecka

AGAT - J.A. KOWALEWSCY I A.B. ADAMOWICZ - SPÓŁKA JAWNA

Dane adresowe

Telefon: +48 89 767 30 58

Adres:

11-100 Lidzbark Warmiński

ul. Ornecka 2 A

Zdjęcie sklepu

AGAT Lidzbark Warmiński ul. Ornecka

Mapa

Obrys mapy

 

Materiały budowlane i wykończeniowe - Lidzbark Warmiński

Budowa i remont są bardzo ważnymi i odpowiedzialnymi zadaniami, wymagającymi wykorzystania najlepszej jakości materiałów, aby inwestycja mogła przetrwać latami. AGAT Lidzbark Warmiński ul. Ornecka to miejsce, w którym mogą Państwo nabyć materiały budowlane i materiały wykończeniowe. Bogata oferta pozwala na zakup wszelkich niezbędnych materiałów i narzędzi, co pozwala na fachowe, kompleksowe wykonanie prac. Zarówno materiały budowlane, jak i materiały wykończeniowe pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Gwarantujemy, że produkty zakupione w AGAT Lidzbark Warmiński ul. Ornecka zapewnią trwałość i solidność przeprowadzonych prac budowlanych. O szczegóły związane z dostępnością pełnej oferty asortymentowej należy pytać w składzie.

Duży wybór artykułów wyposażenia wnętrz - Lidzbark Warmiński

Oferujemy artykuły do wyposażenia wnętrz oraz narzędzia i materiały wykończeniowe najbliżej Twojej lokalizacji np. AGAT Lidzbark Warmiński ul. Ornecka. Dzięki szerokiej ofercie asortymentowej i profesjonalnemu doradztwu wykończenie wnętrz i wyposażenie pomieszczeń będzie przyjemnością. Zaopatrując się w AGAT Lidzbark Warmiński ul. Ornecka masz możliwość sprawnego i dokładnego wykonania instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych. Oferowane produkty są zgodne z normami oraz potwierdzone certyfikatami. Nasza oferta jest regularnie uzupełniana o nowe materiały wykończeniowe i narzędzia budowlane, tak aby nie musieli Państwo odwiedzać kilku miejsc w celu skompletowania potrzebnych produktów. O szczegóły związane z dostępnością pełnej oferty asortymentowej należy pytać w składzie.

Akcesoria i narzędzia ogrodowe - Lidzbark Warmiński

Oferujemy narzędzia budowlane i ogrodowe np: kosiarki, podkaszarki, kosy spalinowe oraz nasiona i rośliny. Wszystko po to, by mogli Państwo w sposób kompleksowy zadbać o otoczenie swojego domu. W AGAT Lidzbark Warmiński ul. Ornecka znajdą Państwo zatem również kostkę brukową, bramy i ogrodzenia, jak i szeroki wybór architektury ogrodowej. Oferowane przez nas artykuły pochodzą od renomowanych producentów, więc będą mogli Państwo korzystać z nich latami, ułatwiając sobie wykonywanie wszelkich prac wokół budynków. O szczegóły związane z dostępnością pełnej oferty asortymentowej należy pytać w składzie.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów oraz zakupów w naszym AGAT Lidzbark Warmiński ul. Ornecka. Dzięki oferowanym materiałom budowlanym i wykończeniowym, akcesoriom oraz narzędziom budowlanym, a także sprzętowi do wykonania instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, zarówno indywidualne budowy, jak i duże inwestycje prowadzone przez wyspecjalizowane firmy budowlane, będą łatwiejsze w realizacji. Budowa, urządzenie wnętrz, a także zagospodarowanie przestrzeni stanie się łatwiejsze, a najwyższa jakość produktów będzie stanowić gwarancję satysfakcji na lata.