Lekka i gustowna osłonka Magnolia Jersey w kolorze kremowym marki Domex podkreśli i uwypukli piękno i kształt trzymanych w niej kwiatów i roślin. Osłonka Magnolia Jersey w kolorze kremowym wykonana została z wytrzymałego i odpornego na działanie wilgoci tworzywa sztucznego, dlatego z powodzeniem można ją ustawić na tarasie i balkonie lub bezpośrednio w ogrodzie w okresie wiosenno-letnim. Najważniejsze cechy osłonki Magnolia Jersey w kolorze kremowym Domex to:
| Marka | Lamela |
| Materiał wykonania | Polipropylen |
| Kolor dominujący | Kremowy |
| Szerokość | 18,6 cm |
| Wysokość | 15,8 cm |
| Długość | 18,6 cm |
| Waga | 0,17 kg |
| Średnica | 18,6 cm |
| Długość boku | 18,6 cm |
| Głębokość | 18,6 cm |
| Pojemność | 3 L |
| Informacje dodatkowe | Struktura przywołująca skojarzenia z wełnianą plecionką |
| Wymiary produktu | 18,6 x 18,6 x 15,8 cm |
| Seria | Magnolia |
| Kod EAN | 5900119747337 |
Lekka i gustowna osłonka Magnolia Jersey w kolorze kremowym marki Domex podkreśli i uwypukli piękno i kształt trzymanych w niej kwiatów i roślin. Osłonka Magnolia Jersey w kolorze kremowym wykonana została z wytrzymałego i odpornego na działanie wilgoci tworzywa sztucznego, dlatego z powodzeniem można ją ustawić na tarasie i balkonie lub bezpośrednio w ogrodzie w okresie wiosenno-letnim. Najważniejsze cechy osłonki Magnolia Jersey w kolorze kremowym Domex to: