Wytrzymała i bardzo elegancka osłona doniczkowa Magnolia o wysokości 16 cm i średnicy 19 cm – sprawdzi się zarówno jako element wystroju wnętrza, jak również do przechowywania kwiatów na balkonie czy w jakimkolwiek innym miejscu.
Jest to produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne. Z jednej strony chroni doniczkę, a z drugiej upiększa ją, co jest efektem zastosowania niezwykle estetycznego wzoru, a także białego koloru osłony.
Producentem osłony doniczkowej jest firma Domex, specjalizująca się między innymi w doniczkach.
| Marka | Lamela |
| Materiał wykonania | Polipropylen (PP) |
| Kolor dominujący | Biały |
| Wysokość | 16 cm |
| Waga | 0,17 kg |
| Średnica | 19 cm |
| Zastosowanie | Ołsonka doniczkowa |
| Pojemność | 4,53 L |
| Informacje dodatkowe | struktura przywołująca skojarzenia z wełnianą plecionką |
| Wymiary produktu | 19x19x16 |
| Seria | 19x19x16 |
| Kod EAN | 5900119057337 |
Wytrzymała i bardzo elegancka osłona doniczkowa Magnolia o wysokości 16 cm i średnicy 19 cm – sprawdzi się zarówno jako element wystroju wnętrza, jak również do przechowywania kwiatów na balkonie czy w jakimkolwiek innym miejscu.
Jest to produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne. Z jednej strony chroni doniczkę, a z drugiej upiększa ją, co jest efektem zastosowania niezwykle estetycznego wzoru, a także białego koloru osłony.
Producentem osłony doniczkowej jest firma Domex, specjalizująca się między innymi w doniczkach.