Mała, kremowa osłonka doniczkowa może być ozdobą balkonu, tarasu lub dowolnego typu pomieszczenia.
Produkt wykonano z wytrzymałego tworzywa, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i zmienne temperatury. Zadaniem osłonki jest ochrona doniczki, w której posadzono roślinę. Alternatywnym rozwiązaniem może być wycięcie otworu na odpływ wody i użycie osłonki jako doniczki właściwej. Produkt wyróżnia się wzorem przypominającym tradycyjny splot wełnianego swetra lub szalika.
Mała osłonka doniczkowa sprawdzi się jako estetyczna dekoracja w salonie, pokoju dziennym lub w biurze. Osłonki plastikowe marki DOMEX dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.
| Marka | Lamela |
| Materiał wykonania | Polipropylen |
| Kolor dominujący | Kremowy |
| Szerokość | 14,1 cm |
| Wysokość | 11,9 cm |
| Długość | 14,1 cm |
| Waga | 0,09 kg |
| Średnica | 14,1 cm |
| Długość boku | 14,1 cm |
| Głębokość | 14,1 cm |
| Pojemność | 1,25 L |
| Informacje dodatkowe | Struktura przywołująca skojarzenia z wełnianą plecionką |
| Wymiary produktu | 14,1 x 14,1 x 11,9 cm |
| Seria | Magnolia |
| Kod EAN | 5900119747313 |
Mała, kremowa osłonka doniczkowa może być ozdobą balkonu, tarasu lub dowolnego typu pomieszczenia.
Produkt wykonano z wytrzymałego tworzywa, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i zmienne temperatury. Zadaniem osłonki jest ochrona doniczki, w której posadzono roślinę. Alternatywnym rozwiązaniem może być wycięcie otworu na odpływ wody i użycie osłonki jako doniczki właściwej. Produkt wyróżnia się wzorem przypominającym tradycyjny splot wełnianego swetra lub szalika.
Mała osłonka doniczkowa sprawdzi się jako estetyczna dekoracja w salonie, pokoju dziennym lub w biurze. Osłonki plastikowe marki DOMEX dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.