Chcąc nadać domowym doniczkom pięknego wyglądu, warto zainwestować w oferowane osłonki doniczkowe Magnolia, które dzięki swojej wysokiej estetyce, będą w stanie ożywić każde wnętrze.
Osłonka doniczkowa dostępna jest w kolorze białym, posiada bardzo elegancki wzór i doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Co więcej – dzięki zastosowaniu w jej produkcji odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów, jest odporna na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu można zastosować ją również w doniczkach balkonowych. Wymiary – 12 cm wysokości i 14 cm średnicy.
Gwarantem wysokiej jakości osłonek, jest producent Domex, oferujący donice oraz akcesoria z górnej półki!
| Marka | Lamela |
| Materiał wykonania | Polipropylen (PP) |
| Kolor dominujący | Biały |
| Wysokość | 12 cm |
| Waga | 0,09 kg |
| Średnica | 14 cm |
| Pojemność | 1,85 L |
| Informacje dodatkowe | struktura przywołująca skojarzenia z wełnianą plecionką |
| Wymiary produktu | 14x14x12 |
| Seria | 14x14x12 |
| Kod EAN | 5900119057313 |
Chcąc nadać domowym doniczkom pięknego wyglądu, warto zainwestować w oferowane osłonki doniczkowe Magnolia, które dzięki swojej wysokiej estetyce, będą w stanie ożywić każde wnętrze.
Osłonka doniczkowa dostępna jest w kolorze białym, posiada bardzo elegancki wzór i doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Co więcej – dzięki zastosowaniu w jej produkcji odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów, jest odporna na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu można zastosować ją również w doniczkach balkonowych. Wymiary – 12 cm wysokości i 14 cm średnicy.
Gwarantem wysokiej jakości osłonek, jest producent Domex, oferujący donice oraz akcesoria z górnej półki!