Kremowa donica oferowany przez markę Domex ma wymiary 190x560 mm. Donica posiada wygodny wkład z uchwytem do wyciągania. Można w nim zrobić dziury, w celu zapewnienia właściwego drenażu dla roślin. Ogranicza to ryzyko gnicia korzeni. Donice z solidnymi uchwytami gwarantują piękną prezentację kwiatów na balkonie, tarasie oraz w ogrodzie. Oryginalny wzór powierzchni przypominający rysunek dłutem zapewnia pozytywny odbiór produktu do przechowywania kwiatów.
Donica we wzór dłuta wyróżnia się:
| Marka | Lamela |
| Materiał wykonania | Polipropylen |
| Kolor dominujący | Kremowy |
| Szerokość | 18,8 cm |
| Wysokość | 19,4 cm |
| Długość boku | 56,1 cm |
| Rozmiar wkładu | 56 x 19 x 18,5 cm |
| Pojemność | 12 L |
| Informacje dodatkowe | Oryginalny wzór powierzchni |
| Wymiary produktu | 18,8 x 18,8 x 19,4 cm |
| Seria | Begonia |
| Kod EAN | 5900119746279 |
Kremowa donica oferowany przez markę Domex ma wymiary 190x560 mm. Donica posiada wygodny wkład z uchwytem do wyciągania. Można w nim zrobić dziury, w celu zapewnienia właściwego drenażu dla roślin. Ogranicza to ryzyko gnicia korzeni. Donice z solidnymi uchwytami gwarantują piękną prezentację kwiatów na balkonie, tarasie oraz w ogrodzie. Oryginalny wzór powierzchni przypominający rysunek dłutem zapewnia pozytywny odbiór produktu do przechowywania kwiatów.
Donica we wzór dłuta wyróżnia się: