Kieliszki do wódki shot 30m 6szt. Krosno produkcji firmy Domex to popularne produkty służące do serwowania wódki i innych mocnych alkoholi.
Takie kieliszki warto mieć w swoim domu, aby móc po nie sięgnąć podczas specjalnych okazji. Są one na tyle eleganckie, że sprawdzają się także w czasie bardziej wyjątkowych imprez.
Kieliszki mają prosty kształt i gładki rant. Są proste do utrzymania w czystości i bardzo uniwersalne. Pasują do różnego rodzaju aranżacji. Produkowane są z wysokiej jakości transparentnego szkła. Można je myc bez obaw w zmywarce.
| Marka | Krosno |
| Materiał wykonania | Szkło |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 5,6 cm |
| Waga | 0,32 kg |
| Głębokość | 8 cm |
| Pojemność | 30 ml |
| Zastosowanie | Domowe |
| Kod EAN | 5900345788807 |
Kieliszki do wódki shot 30m 6szt. Krosno produkcji firmy Domex to popularne produkty służące do serwowania wódki i innych mocnych alkoholi.
Takie kieliszki warto mieć w swoim domu, aby móc po nie sięgnąć podczas specjalnych okazji. Są one na tyle eleganckie, że sprawdzają się także w czasie bardziej wyjątkowych imprez.
Kieliszki mają prosty kształt i gładki rant. Są proste do utrzymania w czystości i bardzo uniwersalne. Pasują do różnego rodzaju aranżacji. Produkowane są z wysokiej jakości transparentnego szkła. Można je myc bez obaw w zmywarce.