Juka DOMEX to piękna donica ogrodowa o surowej, solidnej konstrukcji. Idealna do dużych roślin doniczkowych, palm lub traw ozdobnych. Będzie pięknie prezentować się na balkonie, tarasie ogrodowym, w salonie lub dowolnej powierzchni biurowej. Głównym wyróżnikiem produktu jest nowoczesna forma. Ścianki zewnętrzne donicy ozdobiono ciekawym wzorem przypominającym ślad po rzeźbieniu dłutem. Dodatkowa zaleta to ciekawa kolorystyka w odcieniu mokki. Produkt można wykorzystać jako donicę właściwą lub solidny, dekoracyjny pojemnik na doniczkę. Konstrukcja z tworzywa sztucznego zapewnia szczelność ścianek i wytrzymałość na obciążenie. Donicę łatwo utrzymać w czystości, a jej kolor nie blaknie.
| Marka | Lamela |
| Materiał wykonania | Polipropylen |
| Kolor dominujący | Mokka |
| Szerokość | 29 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Długość | 29 cm |
| Waga | 1,51 kg |
| Średnica | 29 cm |
| Długość boku | 29 cm |
| Głębokość | 29 cm |
| Rozmiar wkładu | 30 x 30 x 29,5 cm |
| Pojemność | 16,5 L |
| Informacje dodatkowe | Oryginalny wzór powierzchni |
| Wymiary produktu | 29 x 29 x 31 cm |
| Seria | Juka |
| Kod EAN | 5900119836000 |
Juka DOMEX to piękna donica ogrodowa o surowej, solidnej konstrukcji. Idealna do dużych roślin doniczkowych, palm lub traw ozdobnych. Będzie pięknie prezentować się na balkonie, tarasie ogrodowym, w salonie lub dowolnej powierzchni biurowej. Głównym wyróżnikiem produktu jest nowoczesna forma. Ścianki zewnętrzne donicy ozdobiono ciekawym wzorem przypominającym ślad po rzeźbieniu dłutem. Dodatkowa zaleta to ciekawa kolorystyka w odcieniu mokki. Produkt można wykorzystać jako donicę właściwą lub solidny, dekoracyjny pojemnik na doniczkę. Konstrukcja z tworzywa sztucznego zapewnia szczelność ścianek i wytrzymałość na obciążenie. Donicę łatwo utrzymać w czystości, a jej kolor nie blaknie.