Doniczka JUKA 300 x 300 dłuto kremowy Lamela została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z oryginalnym wzorem imitującym naturalny kamień. Doniczka została wyposażona w praktyczny wkład, do którego można dołączyć system kontrolujący poziom nawodnienia roślin. Dzięki swojemu eleganckiemu designowi doniczka jest idealnym rozwiązaniem dla dużych pomieszczeń wewnątrz, choć sprawdzi się również jako ozdoba tarasu, balkonu lub miejsca do wypoczynku w ogrodzie. Najważniejsze cechy doniczki JUKA 300 x 300 dłuto kremowej Lamela to przede wszystkim:
| Marka | Lamela |
| Materiał wykonania | Polipropylen |
| Kolor dominujący | Kremowy |
| Szerokość | 29 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Długość | 29 cm |
| Waga | 1,51 kg |
| Średnica | 29 cm |
| Długość boku | 29 cm |
| Głębokość | 29 cm |
| Rozmiar wkładu | 30 x 30 x 29,5 cm |
| Pojemność | 16,5 L |
| Informacje dodatkowe | Oryginalny wzór powierzchni |
| Wymiary produktu | 29 x 29 x 31 cm |
| Seria | Juka |
| Kod EAN | 5900119746002 |
Doniczka JUKA 300 x 300 dłuto kremowy Lamela została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z oryginalnym wzorem imitującym naturalny kamień. Doniczka została wyposażona w praktyczny wkład, do którego można dołączyć system kontrolujący poziom nawodnienia roślin. Dzięki swojemu eleganckiemu designowi doniczka jest idealnym rozwiązaniem dla dużych pomieszczeń wewnątrz, choć sprawdzi się również jako ozdoba tarasu, balkonu lub miejsca do wypoczynku w ogrodzie. Najważniejsze cechy doniczki JUKA 300 x 300 dłuto kremowej Lamela to przede wszystkim: