Doniczka JUKA 250x250 dłuto - mokka LAMELA posiada kwadratowy kształt i nowoczesne wzornictwo imitujące wiklinę. Wykonana jest z tworzywa sztucznego, co ułatwia utrzymanie jej w czystości i czyni ją odporną oraz trwałą. Doniczka w kolorze ciemnego brązu, doskonale będzie się komponowała z roślinami. Uniwersalne wymiary sprawiają, że można ją wykorzystać do roślin pojedynczych oraz do tworzenia różnych kompozycji. Doniczka dobrze spełni swoją funkcję zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak również na zewnątrz. Jest lekka, łatwa do przesadzania kwiatów i przenoszenia.
| Marka | Lamela |
| Materiał wykonania | Polipropylen |
| Kolor dominujący | Mokka |
| Szerokość | 24,5 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Długość | 24,5 cm |
| Waga | 1,01 kg |
| Średnica | 24,5 cm |
| Długość boku | 24,5 cm |
| Głębokość | 24,5 cm |
| Rozmiar wkładu | 25 x 25 x 24,5 |
| Pojemność | 11 L |
| Informacje dodatkowe | Oryginalny wzór powierzchni |
| Wymiary produktu | 24,5 x 24,5 x 26 cm |
| Seria | Juka |
| Kod EAN | 5900119835997 |
Doniczka JUKA 250x250 dłuto - mokka LAMELA posiada kwadratowy kształt i nowoczesne wzornictwo imitujące wiklinę. Wykonana jest z tworzywa sztucznego, co ułatwia utrzymanie jej w czystości i czyni ją odporną oraz trwałą. Doniczka w kolorze ciemnego brązu, doskonale będzie się komponowała z roślinami. Uniwersalne wymiary sprawiają, że można ją wykorzystać do roślin pojedynczych oraz do tworzenia różnych kompozycji. Doniczka dobrze spełni swoją funkcję zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak również na zewnątrz. Jest lekka, łatwa do przesadzania kwiatów i przenoszenia.