Doniczka Juka 25cm kremowa Garden Life marki Domex to efektowna wizualnie doniczka wykonana w całości z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o znacznej wytrzymałości.
Doniczki plastikowe mają sporo zalet. Są funkcjonalne, praktyczne i eleganckie. Omawiany model wyróżnia się ładnym połyskiem. Sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i wewnątrz budynku.
Doniczka tego typu pasuje do wielu różnych aranżacji - nowoczesnych i klasycznych zarazem. W zestawie sprzedawana jest z wkładem, który nie ma dziur. Te trzeba wykonać osobno. Całość utrzymana jest w kremowej kolorystyce.
| Marka | Lamela |
| Materiał wykonania | Polipropylen |
| Kolor dominujący | Kremowy |
| Szerokość | 24,5 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Długość | 24,5 cm |
| Waga | 1,01 kg |
| Średnica | 24,5 cm |
| Długość boku | 24,5 cm |
| Głębokość | 24,5 cm |
| Rozmiar wkładu | 25 x 25 x 24,5 |
| Pojemność | 11 L |
| Informacje dodatkowe | Oryginalny wzór powierzchni |
| Wymiary produktu | 24,5 x 24,5 x 26 cm |
| Seria | Juka |
| Kod EAN | 5900119745999 |
Doniczka Juka 25cm kremowa Garden Life marki Domex to efektowna wizualnie doniczka wykonana w całości z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o znacznej wytrzymałości.
Doniczki plastikowe mają sporo zalet. Są funkcjonalne, praktyczne i eleganckie. Omawiany model wyróżnia się ładnym połyskiem. Sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i wewnątrz budynku.
Doniczka tego typu pasuje do wielu różnych aranżacji - nowoczesnych i klasycznych zarazem. W zestawie sprzedawana jest z wkładem, który nie ma dziur. Te trzeba wykonać osobno. Całość utrzymana jest w kremowej kolorystyce.