Elegancka doniczka Juka o średnicy 19 cm i w kolorze kremowym od Garden Life - marki zaopatrującej klientów w najlepsze donice plastikowe.
Jest to rozwiązanie, które spełni oczekiwania wszystkich miłośników roślin pragnących wyeksponować je w wyjątkowo oryginalny sposób. Doniczka plastikowa posiada atrakcyjny kolor oraz oryginalne zdobienie, dzięki czemu doskonale wpasuje się w wystrój każdego wnętrza. Co więcej, wykonana została z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, dlatego jest bardzo wytrzymała i może być postawiona także na balkonie lub tarasie. Dostępna w bardzo przystępnej cenie.
| Marka | Lamela |
| Materiał wykonania | Polipropylen |
| Kolor dominujący | Kremowy |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Wysokość | 19,5 cm |
| Długość | 18,5 cm |
| Waga | 0,54 kg |
| Średnica | 18,5 cm |
| Długość boku | 18,5 cm |
| Głębokość | 18,5 cm |
| Rozmiar wkładu | 19 x 19 x 18,5 cm |
| Pojemność | 4,7 L |
| Informacje dodatkowe | Oryginalny wzór powierzchni |
| Wymiary produktu | 18,5 x 18,5 x 19,5 cm |
| Seria | Juka |
| Kod EAN | 5900119745982 |
Elegancka doniczka Juka o średnicy 19 cm i w kolorze kremowym od Garden Life - marki zaopatrującej klientów w najlepsze donice plastikowe.
Jest to rozwiązanie, które spełni oczekiwania wszystkich miłośników roślin pragnących wyeksponować je w wyjątkowo oryginalny sposób. Doniczka plastikowa posiada atrakcyjny kolor oraz oryginalne zdobienie, dzięki czemu doskonale wpasuje się w wystrój każdego wnętrza. Co więcej, wykonana została z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, dlatego jest bardzo wytrzymała i może być postawiona także na balkonie lub tarasie. Dostępna w bardzo przystępnej cenie.