Zwłaszcza w trakcie codziennych, rutynowych działań polegasz na bardzo prostych urządzeniach. To np. zegar ścienny, na który patrzysz każdego ranka, żeby być na czas lub radio, które pomaga Ci wprawić się w dobry nastrój na cały dzień. Nasza linia VARTA Energy zapewnia najlepszą energię dla tych wszystkich urządzeń o niskim poborze energii. Wykorzystaj każdą sekundę dzięki niezawodnej wydajności baterii Energy. Są one niedrogie i zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny.
| Marka | Varta |
| Wysokość | 44,5 mm |
| Waga | 11,3 g |
| Średnica | 10,5 mm |
| Napięcie | 1,5 V |
| Oznaczenie | IEC LR03 |
| Typ baterii | AAA |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Informacje dodatkowe | System chemiczny Primary Alkaline Manganese |
| Rodzaj | Alkaliczne |
| Kod EAN | 4008496626458 |
Zwłaszcza w trakcie codziennych, rutynowych działań polegasz na bardzo prostych urządzeniach. To np. zegar ścienny, na który patrzysz każdego ranka, żeby być na czas lub radio, które pomaga Ci wprawić się w dobry nastrój na cały dzień. Nasza linia VARTA Energy zapewnia najlepszą energię dla tych wszystkich urządzeń o niskim poborze energii. Wykorzystaj każdą sekundę dzięki niezawodnej wydajności baterii Energy. Są one niedrogie i zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny.