Znajdź sklep w swojej lokalizacji

SWISS KRONO Sp. z o.o.

SWISS KRONO


SWISS KRONO Sp. z o.o.

ul. Serbska 56

68-200 Żary

Tel. 68 363 11 00, 305, 307

sekr@swisskrono.pl; info@swisskrono.pl

www.swisskrono.pl

Artykuły

 • Panele podłogowe Blackpool – znakomita jakość i nieprzeciętna estetyka

  2019-03-19

  Panele podłogowe Kronopol Blackpool to nowy produkt firmy Swiss Krono. Szerokie deski o wymiarach 1380 x 244 mm otwierają zupełnie nowe możliwości aranżacyjne pomieszczeń. Kolekcja Blackpool pozwala wykonać awangardową podłogę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Innowacyjna faktura używanego drewna będzie cieszyć oko nawet po wielu latach użytkowania, a dostępne kolory pozwolą stworzyć oryginalne, klimatyczne...

 • Dlaczego płyty OSB znajdują zastosowanie w budownictwie?

  2019-01-30

  Drewnopochodne płyty OSB, ze względu na wytrzymałość, sprężystość i łatwość w obróbce wykorzystywane są do budowy domów w technologii szkieletowej, m.in. jako poszycia dachów, stropów, ścian i podłóg.

 • Montaż cokołu przypodłogowego P85 Kronopol

  2018-11-23

  Nowa podłoga to nie tylko panele czy deska podłogowa, najważniejsze jest wykończenie. Jak zamontować cokół przypodłogowy P85? Zapraszamy do oglądania filmu!

 • Jak zmontować panele podłogowe Kronopol?

  2018-11-15

  Jak zamontować panele podłogowe Kronopol? Montaż paneli to czynność którą możemy wykonać samodzielnie, nasz film pokaże jak zrobić to szybko i profesjonalnie.

 • Jak można wykorzystać płytę OSB/3 Kronopol?

  2018-10-05

  Nie tylko wylewka, sposoby na ciepłe, nowoczesne i lekkie podłogi. Zobaczcie film o tym jak zamontować podłogę z płyt Kronopol OSB/3?

 • Swiss Krono i nowe podłogi w sklepach PSB Mrówka

  2018-06-04

  Swiss Krono jest jednym z największych dostawców do sieci PSB. Wieloletnia współpraca pozwala proponować naszym klientom najnowsze europejskie wzornictwo.

 • Jak położyć ścienne elementy dekoracyjne na pomalowane lub wytapetowane powierzchnie?

  2018-02-02

  Powszechny pośpiech i chęć szybkiego wprowadzenia zmian w otoczeniu to symbol naszych czasów. Technologie przyspieszające postępy prac – zwłaszcza w branży budowlanej i wnętrzarskiej – są na wagę złota. Jak w błyskawiczny sposób zmienić wygląd pomieszczenia? Jak całkowicie zmienić jego charakter bez długotrwałego zamieszania?

 • Bogactwo formy. Nowa kolekcja SWISS KRONO POLSKA

  2017-03-29

  SWISS KRONO, jeden z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych, wprowadza do swojej oferty wyjątkową kolekcję elementów dekoracyjnych WALLDESIGN. Nowa propozycja żarskiej firmy jest odpowiedzią na niesłabnące zainteresowanie okładzinami ściennymi z ciekawą fakturą, imitującą surowy beton czy naturalny kamień. Pozwala w prosty i wygodny sposób...