Znajdź sklep w swojej lokalizacji

Profix Sp. z o.o.

PROFIX


Profix Sp. z o.o.

ul. Marywilska 34

03-228 Warszawa

Tel. 22 785 96 00

profixtools@profix.com.pl

www.profix.com.pl

www.lahtipro.pl

Artykuły

 • Odnawianie i konserwacja mebli ogrodowych - TRYTON - PROFIX

  2019-04-07

  Praktyczny poradnik ogrodowy: konserwacja i odnawianie mebli ogrodowych. Zwłaszcza po okresie zimowym, nasze meble ogrodowe tracą dawny blask, poznaj najlepsze narzędzia i środki, dzięki którym twoje meble będą wyglądać jak nowe. Zapraszamy do oglądania filmu!

 • Jak podlewać ogród?

  2019-04-05

  Instalacje, węże, zraszacze, ręczne opryskiwacze... Obejrzyj film i zobacz jak i czym podlewać ogród, zachęcamy do oglądania i poznania naszych rozwiązań.

 • Nowa kolekcja odzieży roboczej Lahti Pro

  2019-03-28

  Modele odzieży roboczej wchodzące w skład najnowszej kolekcji Lahti Pro z powodzeniem można nazwać przełomowymi. Ich konstrukcja oraz zastosowane materiały nadają nowego znaczenia pojęciu komfort pracy. Profesjonaliści, którzy każdego dnia realizują inwestycje budowlane będą pozytywnie zaskoczeni. Nowe modele spodni roboczych Lahti Pro wyposażone są w szereg...

 • Stylowe szpadle i łopaty z linii PROLINE PREMIUM

  2018-12-20

  Solidna konstrukcja, dodatkowe zabezpieczenie przed korozją oraz duży, wygodny uchwyt to główne i nie jedyne zalety nowych metalowych szpadli i łopat PROLINE należących do linii PREMIUM.

 • Montaż karnisza - TRYTON - PROFIX

  2018-12-11

  Jak samodzielnie zamontować karnisz. Zobacz film! Dowiedz się jak to robi profesjonalista i uniknij błędów podczas montażu.

 • Narzędzia z charakterem - PROLINE - PROFIX

  2018-11-23

  Wytrzymałe i dokładnie wykonane narzędzia - projektowane zgodnie z dewizą "dobrym narzędziem lepiej pracujesz". Zapraszamy do oglądania filmu!

 • Pokochaj grabienie liści od nowa

  2017-10-02

  Trawnik jest ważnym elementem każdego ogrodu. Starannie nawożona, podlewana i koszona trawa jesienią zostaje przykryta warstwą spadających liści. Nieusunięte mogą stać się groźną pożywką dla mchów, dlatego warto się ich pozbyć nim nastanie zima. Kiedy je wygrabimy dostarczymy podłożu więcej światła, wody i powietrza. Jeżeli nie zapomnimy o zielonym dywanie jesienią...