Znajdź sklep w swojej lokalizacji

Floraland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

FLORALAND


Floraland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Strużańska 28, Stanisławów Pierwszy

05-126 Nieporęt

Tel. 22 767 35 00

Irmina.Trojanowska@floraland.pl

www.floraland.pl

Artykuły

 • Jak odpowiednio nawadniać ogród?

  2019-05-22

  Ostatnie lata ze względu na dostrzegalne zmiany klimatyczne oraz rosnące koszty wody wymuszają na właścicielach ogrodów przydomowych racjonalizację nawadniania: podlewanie skuteczne ale jednocześnie ekonomiczne. Nie bez znaczenia jest również wygoda: ogród dzięki instalacji systemu nawadniania może podlewać się automatycznie!

 • Jak wybrać grill idealny?

  2019-03-15

  Grill węglowy, elektryczny, gazowy, a może palenisko. Zapraszamy na film prezentujący modele, jakie można znaleźć w Mrówce. Grille węglowe są trwałe, nie wymagają zasilania i gwarantują niepowtarzalny zapach i smak przygotowywanych potraw. Grille gazowe są tanie w eksploatacji, mają możliwość kontrolowania temperatury. Grille elektryczne dają możliwość grillowane we wnętrzu. A ty? Który wybierzesz?

 • Systemy nawadniania ogrodów

  2016-07-31

  Podlewanie roślin ogrodowych, a szczególnie trawnika, to czynność pracochłonna i wymagająca regularności. Automatyczne podlewanie, także podczas naszej nieobecności, zapewni efektowny wygląd ogrodu, a także zaoszczędzi nasz czas i zmniejszy zużycie wody.

 • Sterowanie nawadnianiem ogrodu

  2014-10-19

  Innowacyjne rozwiązania, które stosujemy w naszym domu, wkraczają również do ogrodu. Dzięki nim możemy sterować nie tylko oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, czy systemami dostępu, ale też nawadnianiem ogrodu. Ogród cieszy oko, gdy jest dobrze utrzymany. Dziś nie musimy już stać w ogrodzie i godzinami podlewać rośliny. Zaprogramowanie podlewania umożliwia w...