Znajdź sklep w swojej lokalizacji

fischer Polska Sp z o.o.

FISCHER


fischer Polska Sp z o.o.

ul. Albatrosów 2

30-716 Kraków

Tel. 12 290 08 80

info@fischerpolska.pl

www.fischerpolska.pl

Katalog może nie zawierać wszystkich produktów dostępnych w Grupie PSB, produkty będą sukcesywnie aktualizowane.

Artykuły

 • Teraz możesz łatwo i bezpiecznie mocować we wszystkich płytach budowlanych

  2017-11-02

  Specjalnie zaprojektowany kołek fischer Duotec pozwala na sprawny montaż we wszystkich materiałach płytowych - gips-kartonie, płytach wiórowych lub pilśniowych. Dzięki wygodnej tulejce kołek bez trudu wsuwa się za płytę, nie powodując jej uszkodzenia.

 • fischerpolska Jak wybrać wiertło do betonu?

  2017-09-27

  Beton to jeden z najtwardszych materiałów budowlanych, dlatego wiercenie w nim otworów często sprawia trudności. Aby się z nimi uporać, wystarczy sięgnąć po dobrej jakości wiertło i odpowiednio dobrać parametry wiertarki. Od czego zacząć?

 • fischerpolska Bezpieczny montaż w każdym podłożu

  2017-09-04

  Płyta g-k, beton czy pustak ceramiczny – w ścianie wykonanej z tych i wielu innych materiałów możemy teraz mocować bez obaw. Nowy kołek fischer DuoPower niezależnie od podłoża osiąga bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i pozwala pewnie zamocować karnisz, lustro, regał czy listwę przypodłogową.

 • fischerpolska Mocowania w łazience – jakie dobrać kołki?

  2017-08-04

  Trudno wyobrazić sobie łazienkę bez podręcznych szafek, elementów dekoracyjnych czy ceramiki sanitarnej. Mocowanie tych przedmiotów nie odbiega od typowych montaży, dlatego możemy pokusić się o samodzielne zawieszenie lustra, umywalki czy uchwytu na ręczniki. Przedstawiamy rozwiązania, które sprostają temu wyzwaniu.

 • fischerpolska Kotwy chemiczne (wklejane) – co możemy nimi mocować w domu?

  2017-05-26

  Łatwość aplikacji i skuteczność kotew chemicznych sprawia, że po ten rodzaj mocowania sięgają już nie tylko profesjonalni wykonawcy. Wklejane łączniki przydają się zwłaszcza przy montażach cięższych przedmiotów w domu i wokół niego.

 • Jedna opaska – wiele pomysłów na porządek w domu i ogrodzie

  2016-09-28

  Wiecznie poplątane kable od komputera i telewizora, niestabilnie podwiązane rośliny, które nie chcą rosnąć tak, jak zaplanowaliśmy, zwisające w nieładzie akcesoria w przydomowym warsztacie – to tylko kilka sytuacji, z którymi nie raz próbowaliśmy sobie poradzić, ale na ogół bez skutku. W każdej z nich może nam pomóc bardzo ciekawy gadżet opracowany przez markę...