Tematy miesiąca

Ilość znalezionych porad spełniających kryteria wyszukiwania: 182

 • więcej

  Modułowe sufity podwieszane: system Peakform od Armstrong znacznie ułatwia montaż i stabilizuje konstrukcję rusztu.

  Peakform – główny profil nośny firmy Armstrong to opatentowane rozwiązanie, które pozwala ekipom montażowym w łatwy sposób stworzyć system do instalacji sufitów podwieszanych. Posiada specjalny zamek „klik” stabilizujący konstrukcję i otwory montażowe co 100 mm.

  2017-12-20
  Temat miesiąca
 • więcej

  Izolacja fundamentów ścian i piwnic w systemie Botament – prace budowlane jesienią i zimą

  Prawidłowo wykonana hydroizolacja to gwarancja skutecznej i długotrwałej ochrony budynku przed szkodliwym działaniem wody i wilgoci. Nie można pomijać tego kroku, szczególnie że skuteczną izolację można położyć nawet jesienią i zimą.

  2017-11-21
  Temat miesiąca
 • więcej

  Wełna skalna PETRALANA w izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej stropów

  Przeciwdziałanie wychładzaniu pomieszczeń znajdujących się nad nieogrzewanymi garażami, piwnicami, bądź przejazdami to tylko jeden z argumentów opowiadających się za izolacją stropów. Szeroki wachlarz unikalnych cech, właściwych tylko wełnie skalnej, pozwala z powodzeniem aplikować w tych miejscach produkty PATRALAMELA-F oraz PETRALAMELA-FG i zyskiwać znacznie...

  2017-11-06
  Temat miesiąca
 • więcej

  Bezpieczny montaż sufitu podwieszanego

  Najczęstszą przyczyną wypadków zawalenia się sufitu podwieszanego jest niewłaściwy sposób instalacji systemu sufitowego. Co wpływa na bezpieczeństwo montażu? Eksperci firmy Armstrong podpowiadają jak prawidłowo przeprowadzić proces planowania i instalacji.

  2017-10-18
  Temat miesiąca
 • więcej

  Jak wybrać wiertarkę?

  Wiertarka to jedno z narzędzi, których nie może zabraknąć w domowym warsztacie. Przydatna w czasie większego remontu, drobnych prac dekoracyjno-wykończeniowych, majsterkowania czy budowy ogrodowej altany. Jest pomocnikiem, bez którego trudno się obejść. Stojąc przed sklepowym regałem warto przeanalizować dane techniczne maszyny i wybrać tę właściwą, która będzie nam służyć...

  2017-08-04
  Temat miesiąca
 • więcej

  Bezpieczny i z wysokim IQ: Dom inteligentny z systemem BiSecur firmy Hörmann

  Bramy wjazdowe i garażowe, drzwi wejściowe i wewnętrzne, a także oświetlenie i inne domowe urządzenia połączone systemem sterowania radiowego BiSecur tworzą dom prawdziwie inteligentny. Opracowany przez firmę Hörmann system dwukierunkowego sterowania radiowego sprawia, że jest on jednocześnie niezwykle bezpieczny.

  2017-06-26
  Temat miesiąca
 • więcej

  Pomysł na wiosenną inwestycję: Grill z cegły klinkierowej

  Wybór dań na grilla bywa o wiele bardziej skomplikowany niż wybór materiału, z którego można zbudować ogrodowego grilla. Tu bowiem ciężko znaleźć materiał lepszy niż cegła klinkierowa, która jest nie tylko piękna i wytrzymała, ale także stwarza wiele możliwości ciekawych aranżacji.

  2017-06-19
  Temat miesiąca
 • więcej

  RuckZuck: Wymiana paneli – o tym musisz pamiętać

  Montaż nowych paneli jest jednym z najlepszych i, wbrew pozorom, najprostszych sposobów na uzyskanie całkiem nowego wyglądu mieszkania. To w końcu podłoga stanowi podstawę każdego pomieszczenia i wprowadza do niego unikalny klimat. Dzięki trafnemu dopasowaniu desek i ich poprawnej instalacji wnętrze zyska świeżość, a domownicy poczują się w nim jeszcze lepiej.

  2017-06-19
  Temat miesiąca
 • więcej

  PROFIX Dodatkowa para rąk

  Wszystko idzie zgodnie z planem. Wystarczy jeszcze w płycie wywiercić otwór. Zakładasz wiertło uruchamiasz wkrętarkę... Moc ukryta w maszynie wygrywa z twoją siłą i nie jesteś w stanie utrzymać płyty, a jak na złość w pobliżu nie ma nikogo kto mógłby użyczyć dodatkowej pary rąk. Czy musi to oznaczać w pracy? Raczej tak o ile w podręcznej skrzynce z narzędziami nie masz ścisków...

  2017-06-01
  Temat miesiąca
 • więcej

  GUTTA Tworzywa wokół domu

  Kiedy już wybudujemy nasz wymarzony dom i zaczniemy w nim mieszkać, nadchodzi ten moment, gdy chcemy go upiększyć i zagospodarować teren wokół niego. Dziś służy temu wiele materiałów, a wśród nich tworzywa sztuczne.

  2017-05-26
  Temat miesiąca

© 2014 Grupa PSB Handel S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.