Tytan Professional 60 sekund – sprytny sposób na klejenie w minutę!

Pianoklej uniwersalny Tytan Professional 60 sekund to produkt, który w ciągu zaledwie minuty gwarantuje stabilny chwyt początkowy, a pełne utwardzenie już po 24 godzinach. Duża siła klejenia, wygodna aplikacja i łatwa przyczepność do wielu materiałów to atuty kleju budowlanego, gwarantujące przydatność produktu do profesjonalnych zastosowań. Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, jak przykleić stopnicę schodową, listwę czy parapet, pianoklej Tytan Professional 60 sekund będzie rozwiązaniem gwarantującym szybkość i solidne wykonanie.

POZNAJ ZALETY PIANOKLEJU TYTAN PROFESSIONAL 60 SEKUNDplay_arrow POZNAJ WŁAŚCIWOŚCI I ZALETY BŁYSKAWICZNEGO PIANOKLEJU TYTAN PROFESSIONAL 60 SEKUNDplay_arrow

CHWYTA JUŻ W 60 SEKUND

Pianoklej TYTAN Professional 60 sekund to produkt o odpowiednio dobranych parametrach technicznych, który gwarantuje chwyt początkowy w zaledwie minutę. Klejenie pianą zapewnia pełną stabilność łączonych elementów, łatwą aplikację i dobrą przyczepność do wielu materiałów budowlanych. Można go wykorzystać do murowania ścianek działowych i osłonowych z ceramiki budowlanej, silki i betonu komórkowego. Sprawdzi się jako klej do listew, parapetów, płyt gipsowo-kartonowych. Co więcej, jest bardzo wydajny - zawartość jednej puszki pozwala na pokrycie 40 m.b. łączonych elementów. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu pianoklej będzie przydatny w czasie prac budowlanych, wykończeniowych oraz remontów. 

ZASTOSOWANIE

  • klejenie płyt gipsowo – kartonowych i płyt OSB
  • murowanie ścianek działowych i obudów z bloczków silikatowych, gazobetonowych, pustaków ceramicznych
  • klejenie płyt styropianowych, XPS
  • montaż parapetów okiennych i schodów
  • klejenie elementów dekoracyjnych, kasetonów, listew podłogowych

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE PIANOKLEJU 60 SEKUND

Mocowanie płyt kartonowo-gipsowych i OSB na ścianach

Dzięki swej wysokiej wydajności i łatwej aplikacji pianoklej Tytan 60 Sekund jest idealnym rozwiązaniem do mocowania płyt izolacyjnych i wykończeniowych. Można go stosować jako klej do OSB, płyt gipsowych, płyt GK oraz polistyrenowych (XPS, EPS), a także płyt warstwowych (złożonych).  

Lekkie i gipsowe elementy dekoracyjne 

Tytan 60 Sekund to idealne rozwiązanie do mocowania zarówno lekkich, jak i ciężkich elementów dekoracyjnych. Klejenie pianą jest dobrym rozwiązanie do łączenia produktów wykonanych z polistyrenu, gipsu, drewna, PCV oraz innych popularnych materiałów.

Drobne prace murarskie

Tytan 60 Sekund to wytrzymałe i solidne rozwiązanie dla tych, którzy zastanawiają się, jak szybko murować. Można go stosować na ścianach innych niż nośne, wykonanych z materiałów
kalibrowanych: bloczków z betonu komórkowego, ceramicznych i silikatowych. Po zakończeniu murowania ścianki działowej można ją pokrywać tynkiem lub innym materiałem już po 1-2 godzinach.

Listwy przypodłogowe 

Listwy można z łatwością mocować na ścianach za pomocą kleju budowlanego Tytan 60 Sekund. Jak przykleić listwę? Najpierw należy sprawdzić, czy podłoże jest równe. Aby korzystając z kleju do listew, uzyskać odpowiednie mocowanie, należy stosować się do instrukcji przygotowania podłoża. Zmierzyć długość ściany i dostosować listwę do danych potrzeb.

Parapety okienne

Pianokleju Tytan 60 Sekund można używać do montażu dowolnych parapetów okiennych. Jak przykleić parapet? Najpierw należy sprawdzić, czy podłoże jest równe. Aby uzyskać odpowiednie mocowanie, należy stosować się do instrukcji przygotowania podłoża. Pianoklej można nakładać na podstawę lub pokrycie parapetu.

Mocowanie profili metalowych

Tytan 60 Sekund można stosować do mocowania profili metalowych w narożach ścian. Technika ta jest przydatna podczas budowania ścianek działowych z płyt kartonowo-gipsowych.

Znajdź najbliższy sklep

Sprawdźplay_circle_filled