Przyjęcie w ogrodzie to wyśmienity sposób na spędzenie czasu z rodziną czy znajomymi. Aby planowany grill czy ognisko w ogrodzie należały do udanych, trzeba się do nich odpowiednio przygotować. Wybór dogodnego miejsca, potraw, napojów oraz dodatków to obowiązkowe punkty harmonogramu przygotowania do letniej biesiady. Sprawdź, jak urządzić przyjęcie w ogrodzie tak, by zagwarantować sobie i swoim gościom wymarzony relaks.
Przyjęcie w ogrodzie wymaga odpowiedniej oprawy. Na pięknie przybranym stole z elegancką zastawą, kwiatami i innymi dodatkami sprawdzi się zestaw do zimnych napojów składający się ze szklanej karafki i sześciu szklanek. Wykonane z przezroczystego szkła karafka do wody oraz zestaw szklanek do napojów to niezbędne dodatki podczas organizacji grilla czy ogniska w ogrodzie. Napój przelany do karafki będzie prezentować się znacznie estetyczniej podczas grilla w ogrodzie niż podany w kartonie czy butelce. Co ważne, zestaw do napojów Diego jest jednocześnie trwały i lekki. To kluczowe zalety w trakcie przyjęcia, gdyż ułatwiają bezpieczne przenoszenie naczyń podczas organizowanego odpoczynku w ogrodzie. Zestaw do napojów przyda się także na co dzień, w czasie rodzinnych obiadów i wielu innych chwil spędzanych w kameralnym gronie. Karafka ze szklankami to także znakomity sposób na podanie domowych kompotów czy uwielbianej przez dzieci lemoniady. Oryginalny kształt karafki na wodę z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom prostej elegancji.

Rozpalony grill, nakryty stół i cudowny zapach kwiatów... To obiad w ogrodzie, który możemy bez problemu przygotować. Nawet na najmniejszej posesji postarajmy się więc znaleźć miejsce na letnią jadalnię. Gdy nadchodzą ciepłe dni, lubimy przygotowywać i jeść posiłki na świeżym powietrzu. Komfort i wygodę zapewni funkcjonalna, dobrze zaprojektowana i wykonana letnia kuchnia z jadalnią. Ponadto, jeśli zadbamy o szczegóły, np. piękne serwety, odpowiednią zastawę, stylowe lampiony czy inne dekoracyjne dodatki, stworzymy idealne warunki oraz nastrój do biesiadowania...

Znajdź najbliższy skład