Sklepy PSB-Mrówka - Grupa Polskie Składy Budowlane SA

Sieć składów PSB i sklepów PSB-Mrówka

Znajdź najbliższy sklep PSB-Mrówka wybierając województwo z mapy lub poniższego pola:

Grupa z wizją - kompendium wiedzy o PSB

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu największą, polską sieć hurtowego handlu materiałami budowlanymi oraz sieć najdynamiczniej rozwijających się placówek sektora „dom i ogród”.

zobacz »

 

Strefa inwestorów

Od kilku lat Grupa PSB rozwija w sektorze "dom i ogród" sieć detalicznych sklepów PSB-Mrówka. Obecnie sieć tworzy 158 sklepów na terenie całego kraju - należą one do firm kupieckich, będących akcjonariuszami Grupy PSB SA. Strategicznym celem jest stworzenie jak największej ilości sklepów w miejscowościach powiatowych i gminnych.

Serdecznie zapraszamy firmy lub osoby zainteresowane prowadzeniem takiej działalności gospodarczej do zapoznania się z możliwościami współpracy z Grupą PSB.

PSB-Mrówka

Sklepy Mrówka to placówki o powierzchni powyżej 800 m2, prowadzone przez Akcjonariuszy Grupy PSB S.A. głównie w miastach powiatowych.

więcej »

PSB-Mini-Mrówka

Sklepy Mini-Mrówka to placówki o powierzchni 300-800 m2, które będą zlokalizowane w małych miejscowościach ( 5-15 tys. mieszkańców) lub osiedlach większych miast. Jest to nowa koncepcja Grupy PSB, która będzie rozwijana w oparciu o model franczyzy. Obecnie funkcjonują dwie Mini-Mrówki.

więcej »
 

Grupa Polskie Składy Budowlane SA, siedziba: Wełecz 142, 28-100 Busko Zdrój,
wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach pod nr KRS 0000015152,
NIP 655-16-40-402, kapitał zakładowy – wpłacony: 24.170.000 zł.