Wszystkie porady

Ilość znalezionych porad spełniających kryteria wyszukiwania: 514

 • więcej

  Jak uzyskać idealny połysk w bardzo szybkim czasie?

  Mycie okien i wszelkich powierzchni szklanych, dla wielu z nas, to nie tylko wyczerpująca i czasochłonna, ale także trudna praca. Osiągnięcie idealnego efektu – szyb czy innych szklanych powierzchni bez żadnych smug - jest zazwyczaj opłacone naprawdę dużym wysiłkiem. Firma Kärcher postanowiła rozwiązać ten problem – wprowadziła na rynek nowe urządzenie myjkę do okien WV 50...

  2014-12-01
  Temat miesiąca
 • więcej

  PROfesjonalne narzędzia w Twoim warsztacie

  Narzędzia używane przez profesjonalnych mechaników samochodowych znajdą zastosowanie również w przydomowym warsztacie. Wystarczy sięgnąć po te właściwe, aby nie wydrenować kieszeni, a jednocześnie cieszyć się niezawodnym sprzętem. Będziemy nim pracować sprawnie i wydajnie przez długie lata. Narzędzia ręczne to podstawowe wyposażenie nie tylko serwisu, lecz także domowego...

  2014-11-30
  Temat miesiąca
 • więcej

  Na co należy ukierunkować firmę, aby we właściwy sposób dokonała wyboru odpowiedniego sprzęty czyszczącego?

  W pierwszej kolejności należy zadać sobie pytanie jakiego rodzaju i wielkości powierzchnie zazwyczaj wymagają czyszczenia i porządków w magazynach, halach czy na zewnątrz. W sytuacji kiedy do wysprzątania są duże hale magazynowe, ważne by porządki postępowały szybko i dokładnie oraz koszty eksploatacji były współmierne do efektów czyszczenia. Aby podołać wyzwaniom jakie stoją...

  2014-11-24
  Temat miesiąca
 • więcej

  Jak wykończyć ścieżki ogrodowe

  Materiały wykorzystane na nawierzchnie powinny być funkcjonalne, ale również pasujące do tych zastosowanych w domu. Co wybrać na ścieżki ogrodowe, by były użyteczne, spójne z zamysłem posesji i nowoczesne?

  2014-11-06
  Pozostałe porady
 • więcej

  Czym wykończyć podłogę w garażu?

  Posadzka w garażu jest narażona na wyjątkowe obciążenie, zabrudzenia a dodatkowo musi znosić niskie temperatury oraz wilgoć. Dlatego najważniejsza jest jej funkcjonalność i wytrzymałość. Do wyboru jest kilka rozwiązań.

  2014-11-06
  Pozostałe porady
 • więcej

  Oświetlenie garażowe

  Ze względu na to, że garaż pełni różne funkcje, nie tylko chroni samochód, istotne jest jak oświetlimy jego przestrzeń. Sztuczne światło potrzebne będzie w miejscach naszego przebywania. Jakie oświetlenie garażowe najlepiej spełni swoją funkcję?

  2014-11-06
  Pozostałe porady
 • więcej

  Jak podłączyć zmywarkę?

  Ułatwi prace kuchenne i oszczędzi czas oraz pieniądze. Sprawi, że zmywanie będzie bardziej ekologiczne. Warto zdecydować się na jej zakup, gdyż ma same zalety. Jak podłączyć zmywarkę w kuchni, by jak najszybciej cieszyć się jej atutami?

  2014-11-06
  Pozostałe porady
 • więcej

  Jak tanio zmodernizować dom letniskowy

  Działka z domkiem to miejsce, które wymaga ciągłych inwestycji i prac. Tylko dzięki doglądaniu dobrze się prezentuje oraz jest użyteczna. Są jednak metody na to, by tanio zmodernizować dom letniskowy.

  2014-11-06
  Pozostałe porady
 • więcej

  Tynki uniwersalne

  Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów oraz nowoczesnej formie produkcyjnej, na naszym rynku znajdziemy produkty do tynkowania, które z powodzeniem można zastosować zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz.

  2014-10-24
  Pozostałe porady
 • więcej

  Jak skonstruowane są nowoczesne okna?

  Elementami okna są rama, szyby, zawiasy i klamka. Ta z pozoru prosta konstrukcja okna musi być jednak doskonała, dlatego producenci nieustannie wprowadzają nowe technologie, materiały i rozwiązania. To dzięki ich wciąż nowym poszukiwaniom dzisiejsze nowoczesne okna bardzo różnią od tych sprzed kilkudziesięciu lat.

  2014-10-24
  Pozostałe porady
 • więcej

  Z czego wykonuje się ramy okienne? Okna PCW, okna drewniane, aluminiowe i z kompozytu

  Do domów jednorodzinnych najczęściej wybieramy okna o konstrukcji drewnianej lub z PCW. Są ogólnodostępne, w porównywalnych cenach i mają zbliżone parametry. Warto także zwrócić uwagę na okna wykonane z aluminium czy kompozytu.

  2014-10-24
  Pozostałe porady
 • więcej

  Od czego zależy, czy współczesne okna wspomagają wentylację wnętrz?

  W domach z wentylacją grawitacyjną lub mechaniczną wywiewną zadaniem okien jest często zapewnienie napływu świeżego powietrza do wnętrz. W tym celu okna wyposaża się w nawiewniki, klapy i moduły wentylacyjne.

  2014-10-24
  Pozostałe porady
 • więcej

  Jakie rodzaje szyb stosuje się w nowoczesnych oknach?

  Współcześnie stosowane w budownictwie jednorodzinnym są okna jednoramowe, które składają się z szyb zespolonych. Do ich budowy stosuje się różne rodzaje szkła, uzyskując niezbędne parametry. Jakie szyby mamy do wyboru?

  2014-10-24
  Pozostałe porady
 • więcej

  Budowa tarasu na gruncie

  Taras na gruncie pozornie wygląda na prostą konstrukcję, jednak wymaga fachowej wiedzy i profesjonalnego wykonania.

  2014-10-23
  Pozostałe porady
 • więcej

  Odprowadzenie wody na balkonie

  Stojąca lub podciekająca woda na płycie balkonowej powoduje trwałe zniszczenia zarówno konstrukcji, jak i samych materiałów wykończeniowych. Zagraża również elewacji budynku, znajdującej się poniżej jego poziomu. Dlatego niezbędne jest umiejętne wykonanie drenażu pozwalającego na odprowadzenie wody na balkonie.

  2014-10-23
  Pozostałe porady
 • więcej

  Taras nad pomieszczeniem bez błędów

  Drobne niedopatrzenie przy budowie tarasu może pociągnąć za sobą kosztowne konsekwencje. Planując prace, należy rozważyć sprawdzone rozwiązania systemowe i fachowe wykonawstwo. Tylko wówczas mamy gwarancję, że taras nad pomieszczeniem będzie zbudowany bez błędów.

  2014-10-23
  Pozostałe porady
 • 2014-10-23
  Pozostałe porady
 • więcej

  Rodzaje balkonów

  Efektowna konstrukcja balkonu oraz jego estetyczne wykończenie mogą okazać się największą ozdobą budynku. Zanim jednak będzie upiększał nasz dom, powinien być dobrze wykonany, zgodnie ze sztuką budowlaną.

  2014-10-23
  Pozostałe porady
 • więcej

  Co decyduje o dobrych parametrach akustycznych okien?

  Aby wyciszyć hałas z zewnątrz, szczególnie jeśli dom stoi w dość głośnej okolicy, np. przy bardzo ruchliwej ulicy, warto zainwestować w okna dźwiękoszczelne.

  2014-10-23
  Pozostałe porady
 • więcej

  Układanie płytek tarasowych

  Ostatnim etapem budowy tarasu jest posadzka. Układanie płytek tarasowych czeka nas również podczas remontu zniszczonej nawierzchni. Każda sytuacja wymaga profesjonalnego podejścia do prac posadzkowych.

  2014-10-23
  Pozostałe porady

Pozostałe serwisy: